KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9941262
nr 994 1262
Lena Cronqvist
(1938-2025), Sverige
Etsning, löst blad, torrnål, Lena Cronqvist (f. 1938), 'tordmule' 72/260, signerad, bladets mått: 39x37
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 november 2015
kl 20:27:42
15/11 14:58:29
Lena Cronqvist
Läs mer om Lena Cronqvist
Lena Cronqvist
Läs mer om Lena Cronqvist
nr 994 1262
Lena Cronqvist
(1938-2025), Sverige
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 700 kr |
måndag 16 november 2015 |
| 15/11 14:58:29 | 1 | Vinnande bud |
Lena Cronqvist